אנו שמחים לעבוד עמכם
הנהלת חשבונותהנהלת חשבונותהנהלת חשבונות
052-755-3434
חולון, ישראל
הנהלת חשבונותהנהלת חשבונותהנהלת חשבונות

מה צריך לדעת על פתיחת עסק

פתיחת עסק בישראל

רבים מכם, כשאתם מקימים עסק, חושבים: “איך אפשר לפתוח עסק בישראל? אילו מסמכים נדרשים לפתיחת עסק ואילו צעדים יש לנקוט לשם כך? “

אם אנו מדברים על פתיחתם של אוסק פאטור ואוסק מורשה, נדרשת הרשמה במוסדות הבאים: לשכת מס ערך מוסף (מע”מ), לשכת מס הכנסה (מס הכנסה) ושירות הביטוח הלאומי (ביטוח לאומי).

אם נפתחת חברה בע”מ, יש צורך לרשום חברה זו בגוף מיוחד שתחת משרד המשפטים בישראל נקרא רשם החברות.

על שאלות אלו יענה לכם בצורה מיקצועית מנהל חשבונות או רואה חשבון

בזמן פתיחת עסק,  יש לכם כמה אופציות:

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
עוסק פטור עוסק מורשה חברה בע"מ

אם אתם מתכוונים לפתוח עסק קטן עד 100,491 ₪ (לשנת 2020) והפעילות שלך אינה כלולה ברשימת המקצועות שלא ניתן לפתוח אותם כעוסק פטור, למשל: רואי חשבון, עורכי דין, רופאים, מתרגמים, וטרינרים, מהנדסים, יועצי מס ונציגים אחרים, אז יכולים לרשום את עצמך כעוסק פטור.

אם העסק שלכם עם מחזור גבוה מ- 100,491 ש"ח (לשנת 2020), או שאתם מתכנים לעבוד עם ישויות משפטיות אחרות, כך שאמור להוציא חשבונית מס, אז עדיף לפתוח עסק כעוסק מורשה. לעוסק מורשה אין הגבלות שנתיות במחזור. רק אתם צריכים לדווח במע"מ פעם בחודשיים או כל חודש עם הכנסה גבוהה מאוד. הדוח השנתי של עוסק מורשה מגישים פעם בשנה.

עסק עם בהשקעות גדולות יותר,עם מספר בעלים ומחזור כספים גדול נרשם כחברה בע"מ - חברה בערבון מוגבל. פעילות זו כוללת דיווח מורכב, יחד עם זאת, אי אפשר לפתוח ולנהל עסק של חברת בע"מ ללא בעל מקצוע מסויים כמו מנהל חשבונות, יועץ מס או רואה חשבון.

ליצור עמנו קשר

  • סוקולוב 86 א', חולון
  • 052-755-3434
  • debitcreditservice@gmail.com
X